Anglopreklad


Priamo k obsahu stránok

Dotaz na cenu

Preklad

Dotaz na cenu

Na účely výpočtu cenovej ponuky, prosím, vyplňte potrebné údaje do políčok nižšie. Potrebujeme vedieť: počet slov, oblasť Vášho textu, typ prekladu a termín.

Naša cenová ponuka sa odvíja predovšetkým od počtu slov vo Vašom dokumente. Ak je Váš dokument vo formáte Microsoft Word, stačí, ak v ponuke lišty "tools/nástroje" zvolíte "word count/počet slov". Do políčka "počet slov" v našom formulári Dotaz na cenu zadajte príslušný počet slov.

Na cenu prekladu má vplyv tiež oblasť textu. Prosím, zvoľte možnosť, ktorá najlepšie vystihuje charakter Vášho textu. Ak požiadavke zodpovedajú viaceré alternatívy casinoagency.sk , zvoľte možnosť uvedenú vyššie v rámci zoznamu.

Následne si vyberte typ prekladu, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim potrebám. Štandardný preklad je cenovo najvýhodnejší a vhodný pre väčšinu prípadov. Expresný typ predstavuje veľmi rýchly preklad textu. Z dôvodu časovej tiesne môže v preklade dôjsť k malým nepresnostiam. Zaroveň predstavuje mierne vyššiu cenovú alternatívu prekladu. Prémiový typ prekladu je najnákladnejší variant vhodný pre preklad dôležitých reprezentačných textov ako napr. reklama alebo prejavy. Bližšie informácie sú k dispozícii na stránke Typy prekladu.

V neposlednom rade je potrebné zadať tiež termín prekladu. Uistite sa, prosím, že Vami zadaný rok pri stanovení termínu je správny. Preklad Vám bude odoslaný v uvedený deň do 10:00. Ak požadujete doručenie prekladu pred 8:00, uveďte, prosím, túto požiadavku vo svojej objednávke.

Ako sa počíta cena?
Pri dlhších textoch je jednotková cena za slovo nižšia ako v prípade kratších prekladov.
Neskoršie termíny predstavujú nižšiu cenu ako rýchlejšie termíny dodania.
Expresný preklad je o 25% drahší ako štandardný.
Prémiový preklad je o 75% drahší ako štandardný.
Cena sa čiastočne odvíja tiež od zamerania textu a aktuálneho ročného obdobia.

Podmienky
Cenová kalkulácia nepredstavuje záväznú ponuku.
Cena je konečná pri dodržaní nasledovných podmienok:

  • Vami zadané údaje v aplikácii sú správne,
  • typ súboru je Microsoft Word alebo podobný formát,
  • dokument obsahuje v prevažnej miere plynulý text.


Úhrada platieb
Zákazníkom vystavujeme faktúru spravidla na konci mesiaca, v ktorom je preklad odovzdaný.V prípade, že je zákazník fyzická osoba (t.j. nie obchodná spoločnosť alebo organizácia), vyhradzujeme si právo požadovať zálohovú platbu. Všetky platby musia byť uhradené bankovým prevodom.

Firemní zákazníci
Ak Vaša spoločnosť vynakladá mesačne na preklady zo slovenčiny do angličtiny viac než 750 a pokiaľ potrebujete štandardnú cenovú ponuku na 1 normostranu alebo slovo prekladu na účely obstarania služby, prosím, kliknite sem a kontaktujte nás.

Tak veľa šťastia a zábavy !!! Pri výbere toho správneho a overeného online kasína vám určite pomôže stránka


Naspäť k obsahu stránky | Naspäť k základnému menu