Anglopreklad


Prejdi na obsah

Detaily

Školenie

Detaily

Podrobné informácie

Naše prekladateľské školenia sú určené hlavne pre veľké spoločnosti a inštitúcie. S cieľom naplniť allforum.sk rôznorodé potreby týchto klientov naše vzdelávacie akcie ponúkame v dvoch formách: ako kombinované a školenia len pre jedného konkrétneho zákazníka.
 
Kombinované školenia
Pre zákazníkov, ktorí zamestnávajú len jedného resp. niekoľkých prekladateľov nie je efektívnym riešením objednať si školenia len pre malý počet frekventantov. Efektívnejšie je pridať ich do skupiny s účastníkmi z iných spoločností. Z tohto dôvodu organizujeme kombinované školenia, na ktorých sa spoločne stretávajú účastníci z rôznych spoločností. Vzdelávacie akcie prebiehajú v priestoroch zákazníka. Spoločnosť, v ktorej priestoroch sa školenie uskutočňuje, má nárok na zľavu.
 
Školenia pre jedného zákazníka
Školenia pre jedného zákazníka sú efektívne, pokiaľ Vaša spoločnosť využíva štyroch a viacerých prekladateľov, ktorí pracujú v prevažnej miere na prekladoch zo slovenčiny do angličtiny. Prekladatelia môžu svoje služby poskytovať ako interní zamestnanci ale tiež externí dodávatelia – živnostníci prostredníctvom prekladateľskej agentúry. Vzdelávacie akcie prebiehajú v priestoroch zákazníka.

Tak veľa šťastia a zábavy !!! Pri výbere toho správneho a overeného online kasína vám určite pomôže stránka


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu